General

BOZCAADA TURU (GÜNÜBİRLİK)

14 TEMMUZ 2019  PAZAR

21 TEMMUZ 2019  PAZAR

135.-TL

 

TUR HAREKET SAATLERİ VE YERLERİ :

03:15 Çerkezköy

04:00 Çorlu Orion Yanı

04:15 Çorlu (Eski Kız Meslek Lisesi arkası)

04: 45 Muratlı

04:30 Tekirdağ Sahil Meydan Önü

05:30 Malkara (Truva Önü)

06:00 Keşan Ensaray AVM Işıkları

 

 

TUR PROGRAMI

Sabah saat 04:00 da Eski Çorlu Kız Meslek Lisesi  arkasından diğer istikametlerden gelen misafirlerimiz ile  birlikte aracımızla hareket ediyoruz.  Sabah kahvaltısı olarak sizlere araç içi ikramlarımızı servis  ediyoruz.

Tekirdağ, Malkara, Keşan ve Çanakkale  güzergahından katılabilecek olan yolcularımızı da alıp keyifli  bir yolculuğun ardından Geyikliye  varıyoruz.  Burada Bozcaada’ya geçiş için feribotu beklerken kısa bir çay-kahve molası veriyoruz.

Yaklaşık yarım saatlik  bir feribot yolculuğunun ardından Bozcaada ya varmış oluyoruz.  Bozcaada, Ege Denizinin kuzeyinde Çanakkale iline bağlı küçük bir ada. Antik çağda Leukophrys, Yunan mitolojisinde Tenedos adıyla anılan Bozcaada, stratejik konumundan dolayı çağlar boyunca birçok kez istilaya uğramış ve el değiştirmiştir.

Adayı gezerken ilk dikkatimizi çeken eser tüm ihtişamıyla bizi karşılayan Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen Bozcaada Kalesi olacaktır. Kaleyi panoramik olarak görüp rehberimizin anlatımları sonrası eski Rum ve Türk mahallelerinde dolaşarak eski Bozcaada yaşam ve kültürünün izlerini bugün dahi görebileceğiz.

Gezi sırasında yöresel lezzetleri sakızlı kurabiye, incir, patlıcan, limon , gelincik, domates reçeli vb,  tatma imkanı olup, adaya özgü yapılmış hediyelik eşyalardan da satın alabilirsiniz. Ayrıca  ziyaret edeceğimiz şarap fabrikasında meşhur Bozcaada üzüm bağlarından yapılmış şaraplardan tadım yapabilir ve isteyenler  hatıra olarak yöreye özgü şaraplardan satın alabilirler.

Oryantasyon gezimiz sonrasında  verilen serbest zamanda  isteyen misafirlerimiz  minibüs ile  Ayazma Plajına gidip plaj ve denizin keyfini çıkarabilirler . Dileyenlerde Egenin lezzetli balık ve deniz ürünlerinin tadına bakabilecekleri restoranlar da adanın keyfini sürebilirler.  Ayrıca isteyenler kiralık araçlarla adanın diğer taraflarını Rüzgar gülleri, polente feneri gibi görme imkanı elde edebilirler.

Akşam saatlerinde  dönüş yoluna geçiyoruz.  Feribota binerek adadan ayrılıyoruz. Geyiklide bekleyen aracımıza binerek dönüş yolculuğumuza  başlıyoruz.

Dönüş yolculuğumuzun ardından sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka Perinthos Travel organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

 

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • LÜX ARAÇLAR İLE GİDİŞ-DÖNÜŞ
 • ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
 • ÇEVRE GEZİLERİ
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • PERİNTHOS TRAVEL GÜVENCESİ VE KALİTESİ
 • 1618 NOLU TURİZM KANUNUNA GÖRE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • SABAH KAHVALTISI
 • TUR SÜRESİNCE ALINAN TÜM YEMEKLER VE İÇECEKLER
 • TÜM ÖZEL HARCAMALAR
 • AYAZMA MİNİBÜS ÜCRETLERİ
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • EKSTRA BELİRTİLEN TÜM HARCAMALAR

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

1) Turlarımıza ödeme yapılmadan kayıt alınmamaktadır.
2) Rezervasyon aşamasında ödemenin tamamı alınmaktadır.
3) İptalleri tur kalkış tarihine  5  güne kala ofisimize yapılabilir.
4) Hava, yol durumları, ören yerlerindeki yoğunluk veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamaya uymamaları nedeni ile tur programında olabilecek olası değişikliklerden veya gezilemeyen yerlerden, Perinthos Travel sorumlu değildir.
5) Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yerini teyit ediniz.

6) Tur aracındaki üç ve dört numaralı koltuklar rehber ve yardımcısına aittir.

7) Tur rezervasyonu esnasında koltuk numarası sözü verilmez.

8) Kullanılmayan haklar geri iade edilmez. (Ulaşım, konaklama, çevre gezileri ve benzeri.)

9) Tura katılan müşterilerimizin sağlık sorunları, hamilelik durumları, sürekli kullandıkları ilaçlar ve ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

10) Seyahat sırasında unutulan veya kaybolan eşyalardan acentamız sorumlu değildir.

11) Turlarımızda kullanılan araçlar kişi sayısına göre organize edilmektedir.

12)  0-3 yaş ücretsizdir ve koltuk verilmez.

13) Mevsimsel hava şartları ve tur özelliğine göre uygun giysi tercih edilmesi önerilir.

14) Rehber,  zorunlu durumlarda turun içeriğine bağlı kalmak koşuluyla tur programında değişiklik yapabilir.

15) Reşit olmayan gençler ancak ebeveynlerinin muvaffakiyeti ile turlarımıza katılabilirler.

Faaliyetler

Tur Programları

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

Türkiye

TürkiyeTürkiye’deki uluslararası öğrencileri, kaliteli bir eğitimin yanı sıra eşsiz bir doğa, köklü bir tarih ve zengin bir kültür ortamı karşılar. Doğası ve tarihi değerlerinin yanı sıra misafirperver insanları ve ekonomik yaşam koşullarıyla Türkiye, eğitim için en iyi tercihlerden biridir. Resmi Adı : Türkiye Cumhuriyeti Başkent : Ankara En Büyük Şehirleri : İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Read more